top of page

Ředitel nemocnice údajně spáchal sebevraždu kvůli vakcinaci

Aktualizováno: 2. 12. 2021


Dr. Thomas Jendges
Dr. Thomas Jendges (†55), foto: Klinika Chemnitz

Citace z deníku Bild:


Chemnitz truchlí nad úmrtím Dr. Thomase Jendgese (55). Ředitel nemocnice v Chemnitz spadl v úterý ráno z budovy nemocnice na Flemmingstraße. Na následky těžkých zranění na místě zemřel. "S velkým zármutkem jsem se právě dozvěděl o tragické smrti doktora Thomase Jendgese. Ještě včera večer (v pondělí, pozn. red.) jsme dlouho diskutovali o složité situaci s Coronou," řekl v úterý ráno starosta Chemnitzu Sven Schulze (50, SPD). Dr. Jendges byl jmenován ředitelem největší východoněmecké městské nemocnice teprve v dubnu a od 1. října byl jejím jediným ředitelem. Zanechal po sobě manželku a syna.

Příčiny nehody jsou zatím nejasné. Zatím však vše nasvědčuje tragické sebevraždě. Sven Schulze v úterý odpoledne vysvětlil, že nemocnice v Chemnitz je i přes tragické úmrtí doktora Thomase Jendgese stále schopná jednat. Schulze: "Rozšířený manažerský tým bude v nadcházejících dnech jednat."
 

Tolik z deníku Bild


Po internetu kolují zprávy, že Dr. Jendges spáchal sebevraždu proto, že se nechtěl dále podílet na genocidě vakcínami proti Covid-19. To vyvrací fact-checkeři z rakouského serveru mimikama.at

V současné době koluje po internetu zpráva o úmrtí Dr. Thomase Jendgese, ředitele nemocnice v Chemnitz. Jendges údajně zanechal svému zaměstnavateli dopis na rozloučenou, v němž potvrdil, že jeho sebevražda souvisí s očkováním proti Coroně, které měl podle kolujícího obvinění schválit proti své vůli. V dopise odsoudil očkování Corona a údajně je označil za genocidu a zločin proti lidskosti. Neexistuje však žádný dopis na rozloučenou adresovaný jeho zaměstnavateli. Jendges byl jednoznačně pro očkování. Jendges se před svou smrtí dokonce veřejně vyslovil pro očkování proti Coroně. U příležitosti plánovaného otevření centrálního očkovacího centra v nemocnici koncem srpna v tiskové zprávě uvedl: "Očkování poměrně výrazně snižuje riziko infekce a závažného onemocnění způsobeného virem Sars-CoV-2. Proto jsme rádi, že můžeme nabídnout tuto nízkoprahovou možnost očkování" (zdroj). Na různých webových stránkách, blozích, příslušných fórech a Telegramu se mimo jiné píše (sic!): Z policejních kruhů zanechal svému zaměstnavateli dopis na rozloučenou, v němž potvrzuje neustálé lhaní a podvádění pacientů a očkovaných, že očkování je neškodné, odsuzuje očkování experimentálními smrtícími vakcínami covit-19 pro obyvatelstvo, že jde ve skutečnosti o biologickou bojovou látku, a odsuzuje jejich používání jako maskovaných vakcín covit-19. To, co se zde provádí na obyvatelstvu, je genocida a zločin proti lidskosti, a protože i starosta vyhrožoval svým odvoláním, pokud nebude provádět očkování pacientů v nemocnici. A nemohl podporovat takový zločin federální vlády a vlády státu a jejich přisluhovačů, stanovil svou sebevraždou nebo sebevraždou jedinou možnost, jak dát znamení, a požádal ve svém dopise na rozloučenou o zveřejnění tohoto dopisu, o kterém se starosta dozvěděl a zabránil jeho zveřejnění až nyní. Policie, stejně jako starosta města Chemnitz a vedení zdravotnického zařízení KU o žádném dopisu na rozloučenou neví! Poznámka: V případě sebevraždy se na vyšetřování úmrtí vždy podílí policie. V případě vyšetřování případu doktora Thomase Jendgese si policie není vědoma žádného dopisu na rozloučenou. Mluvčí starosty Chemnitzu Svena Schulzeho (SPD), který je zároveň předsedou dozorčí rady nemocnice v Chemnitzu, agentuře dpa 10. listopadu řekl: "Ne, o dopise na rozloučenou nevíme."


Bohužel se asi nikdy nedozvíme, jestli nějaký dopis na rozloučenou opravdu existoval a co bylo opravdovou příčinou sebevraždu Dr. Jedgese.


176 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


Příspěvek: Blog2_Post
bottom of page